Toestemming

Deze site gebruikt services van derden waar we je toestemming voor nodig hebben. Meer informatie

Doorgaan naar content
View this content in English. Sehen Sie sich diesen Inhalt auf Deutsch an. Voir ce contenu en anglais.
Blog

Bucher's nieuwe productzoeker in samenwerking met Paro Software

Bucher Hydraulics werkt samen met Paro Software aan een nieuwe Product Finder, mogelijk gemaakt door HydroSym software. Vind eenvoudig Bucher producten, klik erop en voeg ze direct toe aan uw schema in HydroSym.

A portrait of Marc Paro.
Marc Paro

Wij zijn er trots op samen te werken met Bucher Hydraulics voor hun Product Finder. Deze tool maakt het gemakkelijk om hydraulische onderdelen te zoeken en aan te passen, en met slechts één klik het onderdeel te starten en toe te voegen aan uw schema in HydroSym.

Kijk hieronder:

Productzoeker doorstroomventielen (bucherhydraulics.com)

Het is mogelijk om snel toegang te krijgen tot de belangrijkste technische informatie over Bucher ventielen. Met behulp van selectiefilters en schuifregelaars kan de zoekopdracht binnen enkele seconden tot de gewenste technische gegevens worden beperkt. U hebt dan direct toegang tot de 3D-modellen, het productgegevensblad en ook het symbool om op te nemen in uw hydraulische schema in HydroSym. 

Bekijk Bucher's tweedelige post op LinkedIn:

Wilt u het zelf proberen?

Wij nodigen u uit om een gratis proefversie van HydroSym te downloaden om binnen enkele minuten uw hydraulische schema te maken. U kunt niet alleen Bucher onderdelen toevoegen en aanpassen; in de bibliotheek met componenten van Paro binnen HydroSym hebt u toegang tot meer dan 40.000 hydraulische componenten, met aanpasbare variaties tot in de miljoenen.